Srovnej-ceny.cz - převod dat od dodavatele a srovnání cen konkurence

Převedeme produktové XML feedy Vašeho dodavatele a zajistíme správný import do platforem Shoptet, Heureka, Upgates a dalších...

Převod a automatizace XML feedů - videoukázka

Převedeme produktový feed Vašeho dodavatele

Co umíme?

Vyrobíme převodní mosty v XML ze zdrojových dat Vašeho dodavatele.

Zanalyzujeme data, která Vám dodavatel poskytuje pro Váš e-shop a naprogramujeme datový most, který zajistí, že Vám data půjdou správně naimportovat. Převody děláme buď jednorázově či na bázi denních automatizací.

Poskytujeme výstupní formát pro platformy Shoptet, Heuréka a další.

Shoptet je jeden z největších provozovatelů e-shopů v ČR a pro importy zboží podporuje XML feed ve speciálním formátu, stejně tak Heuréka. Nesrozumitelná data Vašeho dodavatele překonvertujeme tak, aby tomuto formátu přesně odpovídal. Zvládneme však vytvořit převodní most i pro jakoukoli jinou platformu - Shopsys, Shopcentrik, Wordpress, UpGates, Google Merchant Center apod. Vše záleží na vzájemné komunikaci.
Jsme velmi pyšní na získání stříbrného partnerského certifikátu platformy Shoptet. Certifikát si můžete prohlédnou zde.

Zajistíme aktualizace skladů i cen v hodinových či denních intervalech.

Produkty Vašeho dodavatele neustále žijí a mění se. Každou hodinu mohou mít jiný stav skladu či cenu. Naše plně automatizované převodní algoritmy si s tímto hravě poradí. Díky tomu budete mít data v Shoptetu neustále čerstvá a aktuální.

Umožníme Vám přeložit kategorie dodavatele do Vašich.

Každý chce mít ve svém e-shopu pěkné a srozumitelně znějící názvy kategorií. Dodavatel je má často zbytečně dlouhé či nevýstižné. Systém Srovnej-ceny.cz Vám umožní přeložit kategorie dodavatele přesně do těch, které chcete mít ve svém e-shopu.

Možnost úpravy cen v přehledném rozhranní vlastních pravidel.

Ceny, které dodavatel ve svých XML feedech (tedy zdrojových datech) posílá, mohou být příliš nízké či bez DPH. Potřebujete-li pronásobit ceny vlastním násobkem či přičíst ke každé částce stokorunu, není to díky našemu systému pravidel žádný problém. Pravidlo nastavíte klidně sami a nezabere to více než 10 sekund.

Systém chytrého zaokrouhlování cen.

Každý ví, že tzv "baťovské" ceny fungují nejlépe. Takto zaokrouhlit s devítkou na konci si u nás své ceny můžete také. Samozřejmostí jsou o běžná zaokrouhlení na koruny, desetikoruny či dvě desetinná místa v případě EUR.

Překlad názvů produktů dodavatele či překlad s podmínkou.

Posílá Vám v produktovém feedu dodavatel nesmyslné názvy některých produktů či zmatené názvy dostupností? Nastavte si buď obecné pravidlo, které pojme všechny produkty, či pravidlo konkrétní pouze na vybraný produkt. Skvělé je také pravidlo s podmínkou, které platí pouze ve Vámi definovaném případě.

Srovnej-ceny.cz - srovnání cen konkurence

Automatizovaný srovnávač cen konkurence Vám zajistí méně stresu a denní reporty při ranní kávě na jeden klik myší.

Srovnání cen konkurence a dynamika XML feedů

Co umíme ?

Srovnání cen konkurence.

Načteme ceny Vašich konkurentů a umožníme Vám sledovat denně jejich pohyby jediným kliknutím. Jednoduše zjistíte, zdali máte Váš produkt zdražit či zlevnit. Tvorba cen bude odteď hračkou.

Automatické denní přehledy srovnaných cen.

Naši automatizovaní roboti denně procházejí stovky zdrojů a načtené ceny ukládají do databáze. Tyto ceny konkurence poté přehledně zobrazí v administraci v tabulce. Barevné označení Vám na první pohled řekne, jak si se svým produktem stojíte Vy.

Hlídání minimální prodejní ceny.

Automatický srovnávač cen zároveň umožňuje nastavit Vám svou minimální cenu produktu, pod kterou nikdy nepůjde a Vy tímto nikdy neproděláte, maximálně zůstanete dražší než konkurence. Pokud je ovšem cena stále v toleranci minimálního zisku, automat ji sám poníží.

Vylepšení pozic zboží ve vyhledávačích a srovnávačích.

Díky přehledu cen konkurence můžeme zajistit správnou tvorbu cen i do výstupního feedu. Automat Vaše zboží automaticky zlevní a Vám se vylepší pozice v populárních cenových srovnávačích.

Marketingový nástroj pro Vaše manažery a obchodníky.

Už nemusíte trápit Vaše manažery ručním zapísováním cen do Excelu, ale poskytnete jim nástroj, který to vše bude dělat za ně. Jejich drahocenný čas můžete využít dalšími aktivitami.

Náskok před konkurencí.

Díky rychlosti s jakou srovnání cen poskytujeme můžete bleskově reagovat na neustále pulsující trh a získat opravdu velký náskok před konkurencí. Než se proklikají na všechny ceny, Vy už své reporty dávno máte na stole.
Srovnání cen konkurence a vylepšení pozic - videoukázka

Neváhejte nám zavolat či napsat. Vymyslíme řešení na míru možná právě Vám.

Telefon : +420 733 714 499
Kontakt :  info@srovnej-ceny.cz 
Facebook :  https://www.facebook.com/srovnejcenycz 


Spolupracujeme s těmito partnery :
 https://www.shoptet.cz  - Klikněte a prodávejte
 https://www.upgates.cz  - Ušijte si e-shop na míru